Gümüş Söz Yüzükler

Takılar arasında en anlamlı olan takı yüzüklerdir. Sevginin ve evliliğin nişanesi olarak yüzükler kullanılmaktadır. Gelenek haline gelen evlilik teklifleri bile bir adet tek taş yüzükle yapılmaktadır. Çiftler birbirlerine olan aşklarını ve bağlılıklarını bir ömür boyunca sürekli taktıkları yüzükler ile çevresine ve topluma göstermektedirler. Alyanslar evlilik yüzüğü veya nişan yüzüğüdür.

Çift yüzükleri birbirinin aynı modelde olabildiği gibi çiftler isterse farklı modellerde de alabilmektedirler. Nişan yüzükleri ve evlilik yüzüklerinin genellikle altından üretilen modelleri tercih edilmektedir. Söz törenlerinde ya da çiftler kendi aralarında söz vermek için taktıkları yüzükler genelde gümüş tercih edilmektedir. Gümüş söz yüzüklerinin ürün yelpazesi oldukça geniştir ve istenilen tarzlarda üretilmektedir. Zirkon taşlarla süslenebilen bu yüzükler birbirinden güzel modellerde bulunmaktadır.

Gümüş söz yüzükleri düz, sade, desenli ya da farklı renk kombinasyonlarıyla üretilmektedir. Altın takmak istemeyen erkeklerde alyans olarak gümüş yüzükleri tercih etmektedirler. Sitemizde bulunan birbirinden güzel modeldeki gümüş yüzüklerini hem kendinize hem de sevdiğiniz insana seçip temin edebilirsiniz.

1