GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

 

Atalar Kuyumculuk, öncelikle müşterilerine daha güvenli bir sanal alışveriş ortamı sağlamayı ilke edinmiş bir firma olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar.

 

E-posta adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belirli zamanlarda gumusruyasi.com ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmelerde kullanılacaktır.

 

Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler, kişiler ya da tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır.

 

Atalar Kuyumculuk, kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri hiçbir zaman sizden istemeyecektir. Bu  bilgiler sadece ödeme sayfasında, bankadan ödeme onayı alımında kullanılacaktır. Kredi kartı bilgileri, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir.

Atalar Kuyumculuk, 6502 sayılı "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun" hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

 

 Güvenlik Politikamız: 

 

Sitemizde kredi kartı işlemleri için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

 

Müşteri Kredi Kartı Bilgi Gizliliği


Siparişlerinizin ödemelerini gerçekleştirirken, ödeme sayfası üzerinden yaptığınız işlemlerdeki kredi kartı bilgileri sadece ilgili bankanız ve sizin arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartınızla ilgili bilgiler hiçbir şekilde kayıtlarımızda tutulmamaktadır.

 

128 Bit Şifreli İletişim (RAPID SSL Sertifikası)

Ödeme sayfamızda kredi kartınız ile gerçekleştirdiğiniz ödeme esnasında bankanız ve sizin aranızdaki bilgi akışı RAPID SSL tarafından 128 bit ile şifrelenmektedir. Bu şekilde websitemiz de dahil olmak üzere 3. şahıslar kesinlikle bu bilgilere ulaşamamaktadır. Bu yönüyle dünya güvenlik standartlarında kabul gören bir veri güvenliği sağlanmaktadır.

 

Kredi Kartı ile Peşin Ödeme

Siparişinizin ödemesini, Türkiye'de faaliyet gösteren tüm bankaların kredi kartları ile peşin (tek seferde) yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizde firmamız yada banka tarafından herhangi bir ekstra ücret veya komisyon alınmaz.

 

K.Kartı ile Taksitli Ödeme

Siparişinizin ödemesini kredi kartınız ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Taksitli ödemelerde sadece üye iş yer olduğumuz bankalara ait kredi kartları ile gerçekleştirebilirsiniz. Ürün sayfasındaki "Taksit" sekmesinde veya sitemizdeki reklam panolarında, hangi türdeki kartlara (World, Bonus, Axess, Cardfinans, Maximum, Paraf,) kaç taksit yapıldığı yayınlanmaktadır.
Kredi kartına taksit yapılması için, kartın hangi bankadan alındığı değil ait olduğu kart grubu önemlidir. Örnek olarak; Sitemizdeki Teb üye işyeri olup Bonus Kart grubuna dahil bir sistem içerisindedir. Bu sebeple Bonus Kart sahibi tüm müşterilerimiz, kartı hangi bankadan aldıkları önemli olmadan alışverişlerini taksitli gerçekleştirebilirler. Aynı prosedür tüm diğer kart grupları içinde geçerli olmaktadır.

 

Banka Havalesi ile Ödeme

 

Siparişlerinizin ödemesini Banka Havalesi / EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Sepetinizde ödeme seçeneği olarak banka havalesini seçip, bir sonraki adımda ekranda gözükecek olan firma hesabımıza ödemenizi gerçekleştiriniz. Lütfen firma hesabımıza göndereceğiniz tutar ile sipariş tutarınızın aynı olmasına dikkat ediniz ve ödeme yaptıktan sonra,  0553 787 00 17 numaralı telefona veya siparis@gumusruyasi.com'a ödeme yapılan hesap adı ve nosu, banka adı ve şubesi, ödeme tutarı bilgilerini mesaj atınız.

 

Güzel bir alışveriş yaşamanız dileği ile.